07.11.2018

Rozpoczęliśmy współpracę partnerską z firma TomTom Telematics


Ewidencja

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę partnerską z firma TomTom Telematics, która jest producentem systemu WEBFLEET. System WEBFLEET  to narzędzie umożliwiające sprawne zarządzenie flotą pojazdów. Systemem WEBFLEET oraz oferowane przez Tacholandię oprogramowanie SuperTacho i kompleksowe usługi w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców to komplet narzędzi i usług niezbędnych do pełnej obsługi firmy transportowej.

WEBFLEET to wiodące w branży rozwiązanie do zarządzania flotą pojazdów oparte na technologii „oprogramowanie jako usługa” (SaaS). Zapewnia bezpieczny dostęp do wszystkich informacji, których potrzebujesz, aby jak najskuteczniej zarządzać działaniami floty.

 

Urządzenia TomTom PRO oszczędzają czas i zmniejszają stres wśród pracowników. Poinformują kierowców o aktualnym natężeniu, zdarzeniach i korkach w ruchu drogowym. Umożliwią również odbieranie zadań przesyłanych przez operatora systemu, optymalizując i w pełni automatyzując przebieg pracy.

WEBFLEET oferuje kompleksową wiedzę na temat zarządzanej floty pojazdów oraz pracowników terenowych. Dostęp do informacji dotyczących zasobów mobilnych możliwy jest z poziomu komputera bądź smartfona, a dzięki przejrzystym i czytelnym raportom łatwiej podejmiesz trafne decyzje.

Zobacz również: