Przedstawicielstwo we Francji

Jak to działa?

W przypadku oddelegowania pracownika na terytorium Francji w celu działania transportowego (rozładunek/załadunek) Twoja firma jest zobowiązana powołać przedstawiciela. Reprezentant powinien znajdować się we Francji. Przedstawiciel jest pośrednikiem między służbami francuskimi, kierowcą a przedsiębiorcą

Co musisz przygotować?

Twoim zadaniem jest zarejestrowanie się w portalu Kierowca we Francji, wypełnienie informacji o firmie i wygenerowanie nominacji (powołanie Przedstawiciela).

Co otrzymasz w zamian?

Posiadanie Przedstawiciela we Francji uprawnia Twoją firmę do wykonywania przewozów na terytorium Francji zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi płacy minimalnej. Jest to warunek konieczny, brak Przedstawiciela może skutkować dużymi karami finansowymi podczas kontroli.

Nasz Przedstawiciel został pozytywnie zweryfikowany przez Francuskie Ministerstwo Transportu jako Przedstawiciel działający w ramach Loi Macron. Jego siedziba znajduje się w Tuluzie, skąd jest w stanie dopilnować wszelkich formalności na miejscu, we Francji.

Usługa Przedstawiciela we Francji
obejmuje

Dostęp do przedstawiciela 24h.
Nominację Przedstawiciela dla Przewoźnika.
Przedstawienie przed służbami kontrolnymi oraz wyjaśnienia dokumentów i rozliczeń Loi Macron.
Przygotowanie teczki startowej z dokumentami dla kierowcy.
Ewentualne tłumaczenia lub wyjaśnienia podczas kontroli.
Dostęp do panelu zarządzania zgłoszeniami kierowcy 24/7 wraz z historią oraz dokumentami i rozliczeniami dot. Loi Macron.