Specjalista ds. Sprzedaży – praca biurowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych
– pozyskiwanie nowych Klientów
– budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami
– przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, negocjowanie i zawieranie umów

WYMAGANIA:
– wykształcenie min. średnie
– 2-letnie doświadczenie handlowe lub doświadczenie w branży transportu drogowego
– rozwinięte umiejętności w pracy z trudnym Klientem
– bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
– komunikatywność oraz zaangażowanie
– zdolność analizowania i rozwiązywania problemów
– znajomości pakietu Ms Office, w szczególności Word, Excel, Outlook
– umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji

ZAPEWNIAMY:
– atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe i premia uzależniona od wyników)
– szkolenie i szybkie dobrze zaplanowane wdrożenie
– możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
– pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem rynku w Centralnej Polsce

Na aplikacji prosimy i dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bianco Logistic Waldemar Księżyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Św. Wincentego 126A/28, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.