22.10.2018

Co potrafi SuperTacho – oprogramowanie do ewidencji czasu pracy kierowców


Płaca minimalna/Tachografy

Na rynku transportowym istnieje kilka programów do ewidencji czasu pracy kierowców. Nie wszystkie jednak można nazwać prostymi i intuicyjnymi. Dziś przedstawiamy Państwu nowoczesne i wszechstronne narzędzie niezbędne w każdej firmie transportowej – SuperTacho.

 

SuperTacho to intuicyjne i proste w obsłudze oprogramowanie, pozwalające na ewidencję czasu pracy kierowców oraz szybkie przygotowanie niezbędnych dokumentów.

Program SuperTacho pomoże w wyliczaniu płacy minimalnej, rozliczaniu delegacji, noclegów oraz skompletowaniu pełnej ewidencji czasu pracy.

Szybkość, intuicyjna obsługa i przyjazny interfejs znacznie usprawnią comiesięczną pracę nad rozliczeniami. Cykliczne aktualizacje zgodne ze zmianami obowiązującego prawa i regulacji PIP gwarantują dokładne wyliczenia bez zbędnego zawyżania kwot wynagrodzeń.

 

SuperTacho to nie tylko program do ewidencji czasu pracy, ale również narzędzie, które dzięki idealnie dobranym parametrom rozliczeniowym przyniesie realne oszczędności w Twojej firmie.

 

Jakie jest oprogramowanie SuperTacho? 

Szybkie – nie marnuje cennego czasu na import plików i ich obliczanie.

Najnowocześniejsza technologia pozwoliła na stworzenie programu, który nie zmusza do kompromisów. Wczytanie plików 100 kierowców trwa ok. 1 minuty, a ich ewidencja poniżej 2. Czy można zrobić to szybciej?

 

Proste w obsłudze – nie musisz szukać najważniejszych funkcji w zakamarkach interfejsu

Dla użytkownika najważniejszy jest dla komfort pracy. Program SuperTacho to przyjazny i prostego programu, który będzie na tyle intuicyjny, że jego wdrożenie i obsługa będzie prosta i bezproblemowa.

 

Bezpieczne nie musisz obawiać się o zmiany w przepisach

Supertacho jest w pełni zgodne z obowiązującym prawem. Dodatkowo oprogramowanie jest na bieżąco weryfikowane i testowane przez inspektorów zajmujących się kontrolą kierowców.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypróbuj oprogramowanie Supertacho lub skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.

Zobacz również: