left partners hands

Poznaj bliżej naszych
partnerów. To dzięki nim
jesteśmy tu dla Ciebie.

truck right
itdlogo

Kancelaria ITD-PIP.pl

– założycielem kancelarii jest Mariusz Hendzel, uczestnik i wykładowca szkoleń inspektorskich, ekspert rozliczania (ewidencji) czasu pracy kierowców, specjalista analiz zapisów na wykresówkach, doradca i szkoleniowiec kierowców, autor opinii przedsądowych, regulaminów pracy i wynagradzania w przedsiębiorstwach transportowych, specjalista obsługi tachografów cyfrowych, znawca praktyk kontrolnych ITD i PIP. Współpracuje z Radcami Prawnymi i biegłymi sądowymi. Autor Poradnika Kierowcy ››› http://www.itd-pip.pl/poradnik_kierowcy.pdf

adr_jacek_pluta

ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia

W zakresie doradztwa w transporcie drogowym towarów niebezpiecznych ADR (DGSA) oraz kursów ADR dla kierowców i osób uczestniczących w procesie transportowym, których odpowiedzialność i zakres obowiązków dotyczą towarów niebezpiecznych,  współpracujemy z firmą  ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia.

itcube

IT CUBE

– firma IT Cube Software istnieje od 1999 roku. Początkowo koncentrowała się na projektach indywidualnych dotyczących intranetowych rozwiązań biznesowych.

Na bazie tych doświadczeń ITCube Software opracowało system klasy CRM – ITCube. Od roku 2003 pakiet ITCube jest stale rozwijany we współpracy z użytkownikami oraz partnerami. Pakiet ITCube został wdrożony w ponad 800 firmach z bardzo różnych branż.